Jdi na obsah Jdi na menu
 


California was cool, but Washington is neat.

 Sobota byla akční. Ráno jsme odjely do Seattle, kde mi bylo ukázáno nábřeží, public market centre, žvýkačková stěna atd... Příští víkend jedeme znovu :) Musely jsme se vrátit něco kolem třetí, protože pak měla Bailey basketballový zápas. Díky skvělé divácké podpoře vyhrály! :D

A večer? Hlídaly jsme s Bailey děti (tři kluky) sousedů ve věku asi 4, 6 a 8 let... no, sranda :D byly mi vysvětleny vychytávky gamerů, co hrajou něco jako minecraft mario, či co to bylo. Měly jsme hlídat od pěti do půlnoci, nakonec se to protáhlo do skoro tří hodin ráno. 
V neděli jsem se setkala s Baileyinou babičkou. Je původem z Německa a spolu se svým přítelem mají domek nedaleko od Lake Stevens a chovají pár lam, alpku, mají dva psy a papoušky. Tak jsem se z Orindských problémů typu "nemám co na sebe" přenesla k problémům typu "navlhlo nám seno." Cítila jsem se skoro jako doma. Večer jsme se dívali na udílení cen Grammy a hráli deskové hry s Baileynými kamarády.
V pondělí jsme vyrazili společně na krátkou pěší túru po Woody Trail. Celá cesta byla dlouhá asi jen 5 kilometrů, ale i tak jsem si užila Washingtonské přírody. 
 
PS: pro vysvětlení nadpisu: ještě jsem neslyšela lidi tak často používat výraz "neat" jako tady. Toto slovo je zřejmě washingtonská univerzální náhražka za výrazy jako "cool, nice, nifty" a mnoho dalších.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář