Jdi na obsah Jdi na menu
 


Párty

 Uvítací párty na počest příjezdu Carlose

 Tentokrát s host-otcovou stranou příbuzenstva. Ráno jsme se vypravili na trh, nakoupili vše co bylo potřeba a po návratu domů se vařilo a peklo. Čekalo se na příchod Carly přátel, kteří jsou ze San Francisca a se kterými se seznámila teprve při minulé cestě do Mexika. Samozřejmě, že je to další homosexuální dvojice. A Carla prej v letadle doslova skočila na klín Deanovi a zeptala se ho, jestli budou přátelé. (když nám to vyprávěla doma, myslela jsem, že si příbeh přikrášlila, ale Dean to potvrdil... řikal, že ho v tu chvíli, kdy měl na klíně dvě tuny ani nenapadlo říct ne, jen aby se jí zbavil :D ) A samozřejmě aby nebyli jediní účastníci párty mimo rodinu, pozvala Carla ještě jejich přátele. (taktéž gay-couple) 
Jaké z toho plyne ponaučení? Když náhodou znáte pohlednýho chlapa ze San Francisca, musíte být smířený s tím, že má s největší pravděpodobností přítele.
 
Carlos, který měl ten den přiletět přiletěl pozdě večer, přiletěl nakonec asi 20 minut po odchodu těch přátel a ukončení večírku... No, takže párty svůj účel úplně nesplnila. Jenom jsme se s Carlosem přivítali a šli na kutě.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář